Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 29 – Jaki przekaz kryje się w liczbie 29. Numerologia anielska.

Anielski numer 29

Anielski numer 29 jest utworzony z wibracji numeru 2 oraz cyfry 9. Anielska dwójka przynosi wibracje dualizmu oraz dwoistości, wiary w siebie, dyplomacji, nadziei, zaufania, balansu, równowagi i harmonii, siły woli, oddania, bezinteresowności, służby dla innych, twojego boskiego celu życia i misji duszy. Natomiast anielski numer 9 rezonuje z Uniwersalnymi Prawami Wszechświata oraz Karmą, humanitaryzmem, przebudzeniem duchowym, filantropią, oświeceniem duchowym, pracą dla światła, byciem przykładem dla innych, wewnętrzną mądrością oraz wiedzą. Numer ten także nawiązuje do konkluzji i zakańczania pewnych etapów w życiu. Te energie składają się na numer 29 który rozsiewa energie oceny, emocji, jedności, osądu, przywództwa, integralności. Numer ten nawiązuje również do anielskiego numeru 11 oraz anielskiego numeru 2 (2+9=11 / 1+1=2).

Anielski numer 29 jest wiadomością od Aniołów która ma nakłonić cię do podjęcia pozytywnej akcji w kierunku twojego boskiego celu życia. Posiadasz naturalne zdolności, które mogą pomóc innym ludziom przejść przez etap przebudzenia. Ludzie jak i świat potrzebują twojej pomocy, rozpocznij pracę dla Światła. Zaufaj, że twoje talenty i możliwości będą w stanie wypełnić twoje przeznaczenie oraz misję duchową.

Numer 29 także ma przekazać ci, abyś zachował wiarę w siebie oraz twoje Anioły, które będą nakierowywać cię i wspierać w twoich duchowych przygodach. Zaufaj swoim możliwościom i umiejętnościom które już posiadasz i które są w stanie spełnić twoje duchowe jak i boskie przeznaczenie. Pomagaj ludzkości z poziomu serca.

Anielski numer 29 może sugerować ci również, abyś podjął duchowa praktykę bądź karierę lub profesję związaną z duchowością, teraz nastał najbardziej odpowiedni czas by się tym zająć i podjąć decyzję. Nadszedł moment w którym możesz zaakceptować i zacząć rozwijać swoje dary i potencjały duchowe. Możesz użyć ich na korzyść dla siebie oraz innych po przez pracę dla sił światła.

Poprzez numer 29, Anioły chcą przekazać ci, abyś utrzymywał wiarę w siebie i zaufał w to co podpowiada ci twoja intuicja oraz w to jakie wrażenie na tobie wywierają pewne rzeczy. To wszystko będzie nakierowywać cię na ścieżkę dzięki której będziesz mógł spełnić misję twojej duszy i twój wyższy cel życiowy. Powinieneś podjąć zainspirowaną akcję w kierunku na jaki naprowadza cię twoja intuicja i anielskie wskazówki. Spróbuj spełniać swoje małe cele każdego dnia, aby osiągnąć swój pełny duchowy potencjał.

Anielski numer 29 także może sugerować, że jeżeli w niedawnym czasie „straciłeś” coś ważnego dla ciebie, w tym momencie Wszechświat przygotowuje dla ciebie coś co będzie dla tego zastępstwem. To może także nawiązywać do sytuacji lub okoliczności w których się teraz znajdujesz i które zbliżają się ku końcowi. Zaufaj Aniołom które zapewnią ci wspaniały nowy początek lub kierunek, który jest ci pisany.

Namaste.

3 komentarze

  • Kasia

    Dziękuję bardzo za tą cenną wiedzę ❤ od kilku tygodni rozmawiam że swoim aniołem, widzę znaki od niego i to jest prawdziwa magia. Podczas ostatniej medytacji gdy bardzo fizycznie odczułam jego obecność i próbę kontaktu ze mną przyniósł mi numer 29. I tu znalazłam odpowiedź. Dziękuję z całego serca. Tylko jak mam odkryć moje dary i zacząć pracować dla światła?

    • Ceres

      Witam, bardzo się cieszę, że przekaz ci pomógł. ❤ Jeśli chodzi o odkrywanie darów – to przyjdzie to do ciebie naturalnie, podążaj za swoim instynktem, pewnego dnia poczujesz z dużą siłą co powinnaś zrobić. Jeżeli czujesz taką potrzebę poproś Anioły o wskazówki, odnośnie twojej misji. Jeżeli to będzie odpowiedni moment na to abyś się dowiedziała, otrzymasz odpowiedź. Dziękuję za twoją obecność i wysyłam dużo miłości.?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *