Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 38 – Co kryje się za numerem 38? Numerologia anielska.

Anielski numer 38

Anielski numer 38 jest utworzony z energii i atrybutów numeru 3 oraz cyfry 8. Anielska trójka charakteryzuje się wibracjami samoekspresji, spontaniczności, rozwoju oraz zasad wzrostu, komunikacji, kreatywności i inspiracji, zachęty i pomocy oraz przyciągania swoich pragnień. Numer 3 także rezonuje z energiami Wniebowstępionych Mistrzów i sugeruje, że towarzyszą ci oni na twojej drodze życia i będą ci asystować jeżeli tylko o to poprosisz. Wniebowstąpieni Mistrzowie pomogą ci skupić się na twojej boskiej iskrze oraz pomogą ci zauważyć ją i docenić w innych. Będą również pomagać ci w urzeczywistnieniu twoich pragnień i przyciągnięciu idealnej rzeczywistości. Mistrzowie sprawią, że odnajdziesz jasność, miłość i pokój wewnątrz siebie.

Natomiast anielski numer 8 użycza od siebie energii pewności siebie i odpowiedzialności, wewnętrznej mądrości, przyciągania dobrobytu i bogactwa, prawdy i uczciwości, osiągania sukcesów i samodzielności, karmy i Uniwersalnych Praw Wszechświata. Energie oraz atrybuty tych dwóch liczb tworzą anielski numer 38 cechujący się odwagą, rzeczywistością, radością i optymizmem, dobrobytem materialnym, rozwojem.

Anielski numer 38 sugeruje, abyś słuchał twojej wewnętrznej mądrości i wiedzy oraz wskazówek pochodzących od Aniołów. Podejmuj zgodnie z nimi pozytywne działania. Anioły oraz Wniebowstąpieni Mistrzowie pomogą ci w przyciągnięciu dobrobytu oraz dobrobytu do twojego życia. Pamiętaj także, że zgodnie z prawem „dawania i otrzymywania”, kiedy masz czegoś dużo, masz wystarczająco by się tym podzielić.

Anielski numer 38 przynosi wiadomość od twoich Aniołów oraz Wniebowstępionych Mistrzów. Ma ona na celu przekazać ci, że droga która podążasz dąży do sukcesu i czekają na ciebie wspaniałe nagrody i korzyści. Energia dobrobytu, będzie wzrastać w twoim życiu, o czym przekonasz się wkrótce.

Anielski numer 38 ma dać ci znak, że twoje połączenie z anielskim i duchowym wymiarem, ale i także twoje pozytywne działania, modlitwy, medytacje oraz afirmacje, sprawiły, że będzie do ciebie płynąć nieskończony dobrobyt. Bądź wdzięczny za wszystkie otrzymane błogosławieństwa i dziel się nimi, z miłością, z innymi.

Numer 28 także nawiązuje do anielskiego numeru 11 (3+8=11).

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku światłości w tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *