Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 5 – Czy wszędzie widzisz numer 5? To wiadomość od twoich Aniołów.

Anielski numer 5

Jeżeli często widujesz anielski numer pięć, oznacza to, że Anioły chcą abyś zwrócił uwagę na twoje zdrowie i samopoczucie. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wszystko wydaję się w porządku, być może chodzi o małe zmiany które mają wprowadzić do twojego życia jeszcze więcej witalności. Twoje Anioły pomogą ci dokonać pozytywnych zmian, próbując nakierować cię na zdrowy tryb życia, tym samym poprawiając twój stan zarówno psychiczny jak i fizyczny. Powinieneś o siebie w tym czasie zadbać, gdyż twoje ciało jest świątynią twojego ducha. Jeżeli twoje ciało i duch czują się dobrze i egzystują ze sobą w harmonii, są w stanie wykorzystać pełnie twoich możliwości w kreowaniu zgodniej z tobą rzeczywistości. Wprowadź do swojego życia zmiany, zadbaj o siebie, a to przyniesie ci wiele korzyści i wzbogaci twoje życie mentalnie, emocjonalnie, duchowo oraz w obrębie zdrowia.

Natomiast jeżeli masz jakiś problem zdrowotny poproś Archanioła Rafała o pomoc. Pomoże ci on dojść do zdrowia wspierając cię swoją leczniczą, zieloną energią życia. Zawsze kiedy byłam chora instynktownie zwracałam się do Rafaela i zawsze, bez wyjątku przychodził mi z pomocą (jak się później okazało, nawet jego imię oznacza „Bóg uzdrawia”).

Anielsku numer 5 daje ci znak abyś, nie obawiał się niczego co nadchodzi. Anielska drużyna zawsze otacza cię Energią Miłości (tak samo jak i Stwórca), będą oni wspierać cię i dodawać ci odwagi podczas zmian przez które już przechodzisz, bądź dopiero będziesz stawiać im czoła. Jeżeli czujesz jakikolwiek lęk, poproś Anioły o pomoc i opiekę, to naprawdę przynosi zesłane przez nich uczucie ulgi.

Numer 5 ma także za zadanie przekazać ci, że tylko ty tak naprawdę znasz dogłębnie swoje pragnienia i tylko ty możesz wykonać swoją misję, na swój jedyny niepowtarzalny sposób. Nawet jeżeli ktoś robi już coś podobnego. Nie patrz na innych i idź za pragnieniem serca. Twoja niepowtarzalna dusza da coś od siebie dla tego świata. Jesteś potrzebny, tu i teraz, aby dołożyć swoją kropelkę do oceanu uczynków i intencji. Jesteś tu po to aby kreować to życie o którym marzysz, bo marzysz o nim nie bez powodu.

Mówię o tym także dlatego, że numer pięć, niesie ze sobą więcej wiadomości od Aniołów. Między innymi o tym, że już na horyzoncie widać ważne zmiany w twoim życiu. Koniec końców, przyniosą ci one wiele pozytywnych okazji, więc staraj się czerpać z nich jak najwięcej. Patrz na te zmiany zachowując optymizm, ponieważ przyniosą ci one długoterminowe korzyści. Pamiętaj także aby czuć wdzięczność teraz, wiedząc że dobre zmiany nadejdą lada chwila i są już przed tobą.

Anielski numer pięć rezonuję z wibracjami: motywacji, zmiany, indywidualizmu, doświadczenia, dobroci, inteligencji, doświadczeń życiowych i lekcji z nich wyciągniętych, sensualności, kreatywności, zrozumienia i współczucia, postępu, naturalnego talentu, magnetyzmu, wyobraźni, ciekawości, dobrych wyborów życiowych, podróży i przygód, towarzyskości, zdrowia i uzdrowienia, odwagi, idealizmu, telepatii, witalności, odwagi, odpuszczenia, indywidualizmu, wolności (szczególnie wyrazu), aktywności, poszukiwania przyjemności i miłości, różnorodności, wizjonerstwa. Numer ten rezonuje z żeńską cząstką naszej duszy (ang. divine feminine), którą posiadają zarówno mężczyźni jak i kobiety. Różni nas to, że zależnie od płci, jedna cząstka ma przewagę nad drugą.

Zapraszam do komentowania, zadawania pytań i dzielenia się doświadczeniami. Powiedzcie mi, czy i za wami nieustannie podąża jakaś liczba? Jeżeli tak to która? Może ona być jedno, dwu, trzy, cztero a nawet pięcio cyfrowa. O której z liczb powinnam jeszcze napisać?

13 komentarzy

 • Anna

  Co oznacza 11111 Anielskie 5 jedynek ( taka cyfra widniała na fakturze w sklepie 111.11 a kasjer z długoletnim starzem prawie spadł z krzesła ). Pozdrawiam 🙂 Dziękuje

 • Venzlaw, FoE, Dinegu

  5, 11, 22, 33, 44, 88, 111, 222, 333, 444, 555, 888, 1111, 2222, 3333
  Wszystkie te liczby prześladują mnie od czasu, gdy postanowiłem wykorzystać coś nieoczywistego do czegoś, co może wspomóc zmiany w społeczeństwie na lepsze i jednocześnie sprawić, że zaczniemy wykorzystywać coś, co tworzy następne sztuczne podziały, choć niby tylko pod pozorem rozrywki, do czegoś, co być może pozwoli z czasem rozwiązać jedne z najbardziej palących problemów, które trawią nasz szary i bezlitosny świat oraz pomóc zrozumieć ludziom, że wszystkich problemów nie rozwiążą za nas instytucje czy władze, ponieważ jest to po prostu nierealne.
  Wierzę w logikę, matematykę i możliwości ludzkiego umysłu. Samo to pozwolało mi uwierzyć, że jest to możliwe, a po przeczytaniu, po pewnym czasie z ciekawości, informacji o znaczeniu wyżej wymienionych, prześladujących mnie liczb, wszystko co się działo i dzieje zaczyna się wydawać czymś, co po prostu miało się wydarzyć. I że musiałem przeżyć to, co przeżyłem (kilka razy dosłownie „przeżyć” i to zazwyczaj z minimalnymi „obrażeniami”), żeby to wszystko mogło się zainicjować.
  A sytuacji, których nigdy nie potrafiłem wytłumaczyć inaczej jak działaniem Anioła Stróża (pół żartem, pół serio), to nie da się zliczyć. Oj, miał i wciąż ma sporo roboty przy mnie 😉
  Chociaż gdzieś kiedyś przeczytałem, że każdy ma dwóch. Jaka jest prawda? Nie nam to jeszcze zrozumieć… Ale czy na pewno? 😉
  Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *