Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 60 – Co oznacza anielska liczba 60? Numerologia według Aniołów.

Anielski numer 60

Anielski numer 60 jest utworzony z harmonijnej kombinacji atrybutów oraz wibracji cyfry 6 oraz numeru 0.  Anielska szóstka niesie ze sobą energie stabilności, odpowiedzialności, miłości w rodzinie, ogniska domowego, kompromisu, oddania dla innych i bezinteresowności, sympatii oraz empatii, wdzięczności i łaskawości, opieki oraz pielęgnacji, balansu, harmonii i równowagi. Numer 6 także nawiązuje do naszych finansów i materialnych aspektów życia. Natomiast anielski numer 0 rezonuje z wibracjami nowych początków, nieskończoności, potencjałów duchowych lub/i rozwoju swoich duchowych aspektów, kontynuowania cyklów i płynięcia z prądem wydarzeń. Numer ten także sugeruje, abyś słuchał swojej intuicji i twojego Wyższego Ja, ponieważ dzięki temu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Numer 0 zwiększa i podkreśla wibracje cyfry z którą występuje – w tym przypadku jest to liczba 6.

Anielski numer 60 ma przypomnieć ci, że wszystko pochodzi od Wszechświata. Wszelkie lęki oraz obawy związane z twoim statusem finansowym i materialnym powinieneś oddać w ręce Aniołów (podczas medytacji lub modlitwy) z intencją uzdrowienia i transformacji. Otwórz się i chłoń stabilną energie przypływu dobrobytu do twojego życia. Zaakceptuj życzliwość energii Wszechświata i oczekuj błogosławieństwa w twoim życiu. Zaufaj, że wszystkie twoje codzienne potrzeby będą zaspokojone w odpowiednim boskim czasie i w boskim porządku.

Anielski numer 60 niesie ze sobą wiadomość od twoich Aniołów, mówiącą o tym, że twoje potrzeby materialne będą zaspokojone. Wystarczy, że skupisz się na rodzinie i domu, zarówno twoim wnętrzu jak i zewnętrzu oraz twoich osobistych prawdach. Zachowaj zaufanie i wiarę, oraz bądź pewien, że kiedy anielski numer 60 się pojawi wszystko ułoży się tak jak powinno, a to czego czego potrzebujesz będzie ci zapewnione. Bądź otwarty i uważny, gdyż na twojej drodze będą pojawiać się znaki oraz sygnały. Utrzymuj pozytywne podejście, a okazje i możliwości będą do ciebie płynąć. Pomogą ci one pokryć twoje finansowe i materialne potrzeby.

Numer 60 może także energetycznie nawiązywać do anielskiego numeru 6.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *