Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 48 – Numerologia Anielska. Sekret anielskiej liczby 48.

Anielski numer 48

Anielski numer 48 jest utworzony z kombinacji energii oraz atrybutów numeru 4 oraz cyfry 8. Anielska czwórka niesie ze sobą wartości szczerości oraz prawdy, osiągnięć i sukcesów, realistycznych wartości, pracowitości oraz determinacji, ciężkiej pracy i praktyczności oraz budowania solidnych fundamentów zarówno dla swojej przyszłości jak i innych. Numer 4 nawiązuje również do naszych pasji oraz tego co napędza nas do działania. Natomiast anielski numer 8 rezonuje z nauką poprzez doświadczenia życiowe, rzetelnością i samodzielnością, wewnętrzną mądrością oraz siłą, urzeczywistnieniem dobrobytu i bogactwa za pomocą prawa przyciągania, Karmą – czyli uniwersalnym prawem duchowym obowiązującym we Wszechświecie – przyczyny i skutku, dawania i otrzymywania.

Anielski numer 48 niesie ze sobą wiadomość od twoich Aniołów, mówiącą o tym, że któryś z cyklów lub etapów w twoim życiu dobiega końcowi. Zostaniesz jednak wkrótce wynagrodzony za swoją ciężką pracę. Nie obawiaj się braku lub jakiejkolwiek straty, ponieważ nadchodzący koniec zwiastuje dla ciebie nowy początek i wspaniałe okazje oraz możliwości. Twój sukces i osiągnięcia przyniosą ci błogosławieństwa oraz wynagrodzą cię pod wieloma postaciami.

Anielski numer 48 może sugerować, że anioły dobrobytu otaczają cię i będą towarzyszyć ci podczas kiedy będziesz przechodzić przez nadchodzące, pozytywne zmiany w twoim życiu. Anioły proszą cię, abyś odesłał swoje lęki dotyczące sytuacji finansowej i transformował je w energie światła. Nie masz czego się bać ponieważ wszystko czego potrzebujesz będzie ci zapewnione.

Numer 48 niesie przekaz o tym, że determinacja oraz ciężka praca, którą włożyłeś w to, aby żyć swoim życiem tylko na swój sposób wedle swoich mniemań i wierzeń, w pełni zsynchronizowała cię z twoją misją duchową oraz boskim celem życia. Dzięki temu twoje życie będzie opływało w dostatek i dobrobyt, jeżeli tylko będziesz kontynuował i nadal podążał obraną ścieżką. Zaufaj Anielskiemu wsparciu i płynącym od nich wskazówkom poprzez które cię prowadzą. Pamiętaj, że często będziesz je odczuwał instynktownie.

Anielsku numer 48 także nawiązuje do numeru 3 (4+8=12, 1+2=3).

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *