Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 47 – Tajemnica numeru 47. Numerologia Anielska.

Anielski numer 47

Anielski numer 47 jest utworzony z kombinacji atrybutów oraz wibracji numeru 4 oraz cyfry 7. Energie anielskiej czwórki odnoszą się do wewnętrznej mądrości oraz praktycznego myślenia, produktywności, integralności i szczerości, sumienności oraz dyscypliny, determinacji i wytrwałości, działania. Numer 4 także nawiązuje do naszych pasji i tego co napędza nas do działania. Natomiast anielski numer 7, w tym przypadku, udziela od siebie wibracji oświecenia oraz przebudzenia duchowego, indywidualizmu i niezależności, wewnętrznej wiedzy oraz intuicji, upartości w dążeniu do celu i przyciąganiu szczęścia.

Anielski numer 47 niesie ze sobą wiadomość, która ma na celu przesłać ci gratulacje płynące od twoich Aniołów. Anioły są z ciebie dumne ponieważ pracowałeś ciężko i dokonałeś wielu starań na rzecz spełnienia twoich celów i aspiracji. Twoje Anioły proszą cię, abyś nie osiadł na laurach i nadal podejmował działania dążące do spełnienia twoich marzeń, będąc przy tym w pełni pewny, że jesteś na właściwej ścieżce życiowej i ze skutkiem spełniasz się w twojej misji duchowej. Twoje Anioły są z tobą, wspierają cię dodają ci odwagi co możesz odczuwać intuicyjnie.

Anielski numer 47 niesie ze sobą przesłanie o tym, że praca, którą wykonasz w kierunku swojego duchowego rozwoju i oświecenia będzie wspierana przez Anioły, Wniebowstapionych Mistrzów oraz Archaniołów. Postępy które robisz napawają ich dumą oraz radością, chcą oni abyś kontynuował oraz dalej rozwijał się w ten sposób.

Anielski numer 47, ma także dać ci znak, żebyś wziął pod uwagę rozpoczęcie kariery opartej na duchowości lub/oraz profesji lub praktyki z poziomu serca. Anioły będą wspierać cię oraz zachęcać do osiągnięcia sukcesów w tych dziedzinach. Będziesz musiał włożyć w to nieco ciężkiej pracy i starać, ale przyniesie ci to długoterminowe korzyści oraz nagrody, zarówno dla ciebie jak i tym którym pomożesz. Poproś o Anielskie wskazówki i pokierowanie cię w odpowiednią stronę, jeżeli czujesz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy na twojej ścieżce.

Anielski numer 47 także nawiązuje do karmicznego mistrzowskiego numeru 11 (4+7=11) oraz anielskiego numeru 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *