Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 51 – Anielskie przesłanie ukryte w liczbie 51. Numerologia.

Anielski numer 51

Anielski numer 51 jest utworzony z wibracji oraz atrybutów numeru 5 oraz cyfry 1. Anielska piątka niesie ze sobą energie oraz atrybuty rozwoju oraz przygody, progresu i motywacji, odwagi oraz osobistej wolności, wszechstronności i umiejętności dostosowywania się, dużych i znaczących zmian w życiu oraz nowych wspaniałych okazji, dokonywania pozytywnych wyborów życiowych i zaradności. Natomiast anielski numer 1 dotyczy inicjatywy, dążenia ku wyznaczonym celom, nowego początki, osiągnięć i sukcesów, wytrwałości oraz ambicji, intuicji oraz instynktu, asertywności oraz przewodzenia samemu sobie.

Anielski numer 51 jest wiadomością od twoich Aniołów, o tym, abyś utrzymał skupienie na tym co dobrego może cię spotkać. Proszą cię o to abyś optymistycznie podchodził do nadchodzących zmian w twoim życiu. Te zmiany są kluczowe i niezbędne. Twoje Anioły chcą, abyś wiedział, że przyniosą ci one długo terminowe korzyści zarówno dla ciebie jak i dla twoich bliskich. Zaufaj temu, że Anioły upewnią się, aby rezultaty końcowe tych zmian były pozytywne. Pamiętaj, że jesteś chroniony i bezpieczny, zawsze, w każdym momencie. Odrzuć swoje zmartwienia i lęki, wyślij je Aniołom wraz z wiadomością, aby uzdrowiono je i przetransformowano w energie światła. Zaufaj, że wszystko idzie zgodnie z Boskim planem.

Anielski numer 51 niesie ze sobą przesłanie mówiące o tym, że nadszedł czas żebyś obrał swoje priorytety. Powinieneś zacząć służyć swojej duchowej misji i skupić cię na boskim celu życia. Twoje myśli tworzą twoje życiowe okoliczności. Kreujemy naszą rzeczywistość za pomocą naszych myśli w każdym momencie. Pozytywne myśli i działania niosą ze sobą pozytywną energie, więc zaufaj swojej własnej intuicji w dokonywaniu wyborów. Unikaj negatywnych myśli i nie myśl o lękach i zmartwieniach, gdyż te mogą przyciągać niechciane. Zaufaj, że zmiany które wprowadzisz w swoim życiu z pomocą intuicji i wewnętrznego głosu będą dla ciebie całkowicie pozytywne i korzystne. (więcej na ten temat w postach na temat prawa przyciągania)

Patrz w przyszłość z pewnością i oczekuj nowego, wspaniałego początku.

Anielski numer 51 także nawiązuje do numeru 6 (5+1=6).

Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie. Namaste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *