Prawo przyciągania

Prawo przyciągania – cz. V – Medytacja (law of attraction)

Krok piąty

Jak można już stwierdzić po tytule, krokiem piątym jest medytacja. Tyle, że nie taka zwyczajna w której chodzi o całkowite wyłączenie myśli i wyciszenie. Medytacja ta ma być połączona z wizualizacją zdarzeń których pragniemy doświadczyć. Taką medytację możemy przeprowadzić w jak najdogodniejszej dla nas pozycji, nawet leżąc na łóżku, ze słuchawkami w uszach z których płyną dźwięki relaksujących melodii (dla tej techniki medytacyjnej mającej sprzyjać naszej wizualizacji polecam muzykę o częstotliwości 963 Hz). Muzyka kojarząca się nam z daną rzeczą, zdarzeniem też jest dobrym pomysłem. Na przykład jeżeli marzysz o podróży na Hawaje słuchaj hawajskiej muzyki, bądź zwyczajnie muzyki która sprawia, że czujesz się dobrze i przepełnia cię szczęście. Teraz po prostu odetnij się od świata zewnętrznego, uspokój swój oddech i wyobraź sobie w szczegółach i z uwzględnieniem wszystkich danych nas zmysłów scenariusz idealny sytuacji, której chcesz doświadczyć. Na youtube.com jest także wiele medytacji prowadzonych mogących pomóc ci w wizualizacji, jeżeli potrzebujesz pomocy i masz problem ze skupieniem się, bądź wyciszeniem i odcięciem się od negatywnych, natrętnych myśli. Polecam autohipnozę „komnata spełnionych marzeń” na kanale mistyka słów bądź medytację wdzięczności i spełnienia marzeń autorstwa Serca Eonu.

Metoda z użyciem medytacji jest naprawdę potężna, po zakończeniu danej sesji medytacyjnej będziesz czuł, że to czego pragniesz jest naprawdę blisko, na wyciągniecie ręki. Wszystko wyda się nagle takie proste. Wszelkie obawy i wątpliwości dotyczące prawa przyciągania, po użyciu tej techniki, znikną na jakiś czas. Dlatego używanie jej codziennie, jest szczególnie dobre i skuteczne, jeżeli nadal jesteś niedowiarkiem i nachodzą cię wątpliwości od czasu do czasu. Jeżeli twój umysł potrafi zobaczyć te wszystkie rzeczy w takich szczegółach to znaczy, że to wszystko może się ziścić. Wizualizujesz i myślisz; kim chcesz być, gdzie chcesz być i co jest twoim marzeniem, twój umysł jest na tyle potężny, że może przenieść to do rzeczywistości. Poczuj jak w wymarzonej sytuacji czuję się twoje ciało, co się dzieje z twoimi emocjami, nawet takie szczegóły jak w jakim tempie biję twoje serce. Jaki zapach unosi się w powietrzu, co widzą przed sobą twoje oczy i które dźwięki dochodzą do twoich uszu. Wszystko co widzisz swojej głowie, możesz trzymać w swojej dłoni.

Przypomnij sobie jak to jest się zakochać albo być obok ukochanej osoby, lub uczucie które towarzyszy ci gdy robisz to co kochasz. Poczuj tą euforię i podniecenie, użyj tych emocji do wizualizacji. Energia miłości jest nadrzędną energią kreacji (i nie tylko) we Wszechświecie, zobaczysz jak efektowna dzięki tej emocji będzie wizualizacja.

Zapraszam do komentowania, dyskusji i pytań. Nie mogę się doczekać 🙂

Więcej na temat prawa przyciągania:

Prawo przyciągania – cz. VI – Wibracja wdzięczności (law of attraction)

Jeden komentarz

  • Zofia

    Witam natrafiłam na Twoją stronę wczoraj. Studiuję to co jest napisane. Ja od dłuższego czasu próbuje zmienić moje życie,i myślę że to co tutaj znalazłam przyczyni się do tego. Serdecznie dziękuję za tą stronę. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *