Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 53 – Co oznacza liczba 53? Sekret numerologii anielskiej.

Anielski numer 53

Anielski numer 53 jest utworzony z energii oraz wibracji cyfry 5 oraz numeru 3. Anielska piątka nawiązuje do atrybutów wolności, odpuszczenia oraz poddaniu się i zaufaniu dobrej energii, motywacji oraz rozwoju, progresu, umiejętności dostosowywania się oraz wszechstronności, tworzenia pozytywnych zmian życiowych oraz odwagi. Numer 5 jest numerem symbolizującym duże zmiany życiowe i korzystanie z pojawiających się okazji. Natomiast anielski numer 3 nawiązuje do rozwoju oraz wzrostu, ekspansji, wyrażania siebie oraz komunikacji, charyzmy oraz kreatywności, optymizmu i radości, towarzyskości i wspólnoty. Numer ten rezonuje także z energiami Wniebowstąpionych Mistrzów, sugeruje, że są obok ciebie i będą ci asystować jeżeli tylko o to poprosisz. Wniebowstąpieni Mistrzowie pomogą ci w skupieniu się na drzemiącej w tobie Boskiej Iskierce, będziesz również w stanie zauważać ją w innych. Pomogą również i będą wspierać cię podczas urzeczywistniania twoich pragnień, w czym pomóc może również prawo przyciągania.

Anielski numer 53 jest potężnym znakiem który mówi o ważnych zmianach zachodzących w twoim życiu (bądź o tym ze takie dopiero zajdą). Te zmiany przyjdą dzięki twoim intencjom oraz optymistycznemu podejściu do życia i przyczynią się do ulepszenia twojego życia na wielu poziomach. Twoje modlitwy bądź medytacje oraz pozytywne afirmacje urzeczywistnią twoje największe pragnienia. Dobre zmiany na które czekałeś przyjdą wkrótce, to co będzie przynosiło ci szczęście i spełnienie jest w drodze do ciebie.

Anielski numer 53 niesie ze sobą przekaz o tym, że twoje Anioły oraz Wniebowstąpieni Mistrzowie pracują razem z tobą nad twoimi zmianami życiowymi. Masz z nimi bliskie połączenie energetyczne, a dzięki temu, również i wsparcie. Te zmiany mogą wydawać się na pierwszy rzut okna trudne, wręcz jak wyzwanie, ale zachowaj spokój, gdyż przyniosą ci one to co konieczne i okażą się bardzo korzystne i to długoterminowo.

Anielski numer 53 ma dać ci znak abyś zaufał swojej wewnętrznej mądrości oraz intuicji oraz pozwolił Aniołom i Wniebowstpionym Mistrzom działać, wspierać cię, pomagać  oraz asystować podczas zmiany.

Anielski numer 53 może także nawiązywać energetycznie do numeru 8 (5+3=8).

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *