Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 77 – Numerologia anielska i znaczenie liczby 77.

Anielski numer 77

Anielski numer 77 jest utworzony z energii oraz wibracji numeru 7 o podwójnej, wzmocnionej postaci. To sprawia, że numer 77 ma zwiększony wpływ na nasze życie. Anielska siódemka nawiązuje do wnikliwości oraz kontemplacji, edukacji i nauki, wykazywania zrozumienia dla innych, wewnętrznej wiedzy oraz intuicji, empatii oraz potencjałów parapsychicznych, wytrwałości i wewnętrznej siły, duchowego oświecenia, nauki i edukacji, determinacji, przebudzenia oraz rozwoju duchowego, i twojego boskiego celu życia. Numer ten także nawiązuje do szczęśliwych zrządzeń opatrzności oraz dobrego losu.

Anielski numer 77 niesie ze sobą wiadomość, która ma być gratulacjami za twoją pracę i starania – zostały one zauważone przez duchowe oraz anielskie wymiary. Jesteś na właściwej ścieżce i żyjesz kierując się twoim boskim celem życia. Dzięki twoim licznym staraniom, dobrym wyborom oraz wnikliwości, zasłużyłeś na wiele nagród i korzyści. Pojawią się one wkrótce w twoim życiu, jako znak od aniołów, że świetnie się spisałeś i wykonujesz świetną robotę.

Anielski numer 77 sugeruje, że wysłuchałeś wskazówek płynących do ciebie od Aniołów i opiekunów. Teraz ta mądrość będzie cię wspomagać i prowadzić w życiu każdego dnia. Twoje życzenia oraz pragnienia zaczynają się spełniać dzięki twoim czynom oraz optymistycznemu podejściu do życia. Nadchodzi czas w którym, będziesz mógł otrzymać to co należy ci się za twoją determinacje oraz sumienność i starania. Anioły cieszą się z twoich postępów, twoje sukcesy są inspirujące i mogą podtrzymywać innych na duchu. Pomagasz i nauczasz innych, ponieważ jesteś dla nich pozytywnych przykładem, którym mogą się inspirować.Anielski numer 77 jest bardzo pozytywnym znakiem i mówi o tym, że w twoim życiu może zdarzyć się wiele wspaniałych cudów.

Numer 77 także nawiązuje do anielskiego numeru 5 (7+7=14, 1=4=5).

Zobacz także:

Czy widujecie jeszcze jakieś liczby często w waszym otoczeniu? O których z nich powinnam jeszcze napisać?  Podzielcie się swoimi historiami. Zapraszam do komentowania, zadawania pytań i dyskusji.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku Światłości w Tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *