Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 8 – Przekaz od Aniołów w formie cyfry 8. Numerologia Anielska.

Poprzez numer 8 Anioły chcą przekazać ci, abyś się nie poddawał. Zachęcają cię do dalszej pracy nad twoimi planami. Nie spoczywaj na laurach, masz wielki potencjał, który powinieneś wykorzystać. Anioły wiedzą, że jeżeli ciągle będziesz szedł do przodu i rozwijał się, osiągniesz sukces. Powinieneś zachować optymizm, słuchać swojej intuicji i wewnętrznego kompasu. Utrzymuj pozytywne myśli i oczekuj jedynie dobrych rezultatów. Wiedz, że wkrótce spłynie na ciebie dostatek, we wszystkich swoich pozytywnych formach.

Czasami możesz czuć chęć zniszczenia starego system i stworzenia czegoś nowego. Pragniesz pokoju i miłości wśród ludzi i światowej zmiany. Idąc swoją drogą i skupiając się na sobie, też możesz się do tego przyczynić. Dzięki twoim staraniom, będziesz mógł powiększać swoje możliwości i wpływy krok po kroku.

Anioły chcą także przekazać ci, abyś stworzył solidne fundamenty z myślą o przyszłości, twojej i twoich bliskich i waszym dobrobycie. Anioły i Energia Wszechświata będą cię zawsze wspierać, ale to do ciebie należy zadanie, aby włożyć w twój sukces odpowiednią ilość pracy i skupienia kiedy nadejdzie taka potrzeba. Żyj wykorzystując swój potencjał całkowicie. Odkryj swoją prawdziwą wewnętrzną moc, miej wiarę w siebie i zaufaj swoim umiejętnościom i talentom. Wiedz, że jeśli dostajesz znak ósemki, to na tym etapie, w swoich dziedzinach, już raczej nie masz żadnych braków.

Anielski numer 8 symbolizuje także prawo karmiczne. Dlatego jeżeli dzieje się coś niepożądanego kiedy dostajesz ten znak, pamiętaj, że to tylko etap przejściowy i bardzo przydatna, niezbędna lekcja. Może chodzić o karmę z tego, bądź poprzedniego życia. W każdym razie najlepiej przerobić ją jak najszybciej. Misja zostaje wypełniona i można iść dalej. Numer 8, na całe szczęście, jest zesłany od Aniołów zwykle, kiedy wraca do ciebie ta pozytywna karma, a o tą nie mamy co się martwić, co najwyżej przyjąć ją z otwartymi ramionami.

Numer osiem, może nieść także wiadomość o tym, że twoje finanse poprawią się lada chwila, energie obfitości są już w drodze do ciebie, a to wszystko dzięki temu, że pracowałeś nad sobą, twoimi celami i aspiracjami sumiennie i wziąłeś przeznaczenie we własne ręce. Czeka na ciebie nagroda równomierna z włożoną przez ciebie pracą. Bądź wdzięczny za wszystkie błogosławieństwa które już masz i te które niebawem nadejdą, a to sprawi, że zesłane ci ich będzie jeszcze więcej. Na tym etapie, to wszystko będzie już o wiele prostsze, możesz się odprężyć.

Numer 8 rezonuje z wibracjami i anielskimi przekazami dotyczącymi: pewności siebie, wewnętrznej siły, autorytetu, wewnętrznej mądrości, bogactwa, dobrobytu, ponadprzeciętnych umiejętności, profesjonalizmu, pieniędzy, inwestycji, praktyczności, pracy, planowania, cierpliwości, finansów, prawdy, ambicji, statusu społecznego, dawania i otrzymywania, wyzwania, samodyscypliny, nauki po przez doświadczenia, bycia autorytetem, inwestycji, umiejętności i talentów, odpowiedzialności, sukcesu, wolności finansowej, zarządzania, skrupulatności, odpowiedzialności, pragmatyzmu, ego, odpoczynku, rozwagi, samowystarczalności, dobrej oceny sytuacji i rozwiązywania problemów bez przeszkód, stabilności, organizacji, kontroli, cierpliwości, sprawiedliwości, wiarygodności, osiągnięć, wolnej woli, świadomości duchowej, współczucia, odosobnienia, ostrożności, socjalizowania się, wnikliwości i spostrzegawczości, rzeczywistości, decyzyjności, efektywności, kontroli ciągłości, zasad, uczciwości, ciągłości.

 

6 komentarzy

 • XMC.PL

  Słowa mają ogromną moc, Ja bardzo w to wierzę. Mogą inspirować, dawać motywacje lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu jak zaklęta jest mądrość, której szukamy w życiu przez bardzo długi czas.

 • Puzzle Z "Go To The Shop"

  Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

 • Bierki Kupiła W "Go To The Shop"

  Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

 • Biedroński Jerzy

  Treść jest klarowna, dobrze zorganizowana i pełna przydatnych wskazówek. Autor doskonale wyjaśnia kluczowe zagadnienia. Może warto by dodać więcej przykładów praktycznych. Pomimo tego, tekst jest niezwykle edukacyjny i inspirujący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *