Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 10 – Anielski przekaz dla cząstki twojej duszy w formie liczby 10.

Anielski numer 10

Czy nazbyt często widzisz numer 10 w najróżniejszych, losowych miejscach i momentach? Wiesz, że to może być zakodowane przesłanie od Aniołów?

Numer 10, może być wiadomością od twoich Aniołów. Wiadomość ta ma za zadanie przekazać ci, że ciągle dostajesz wskazówki oraz porady, są one niczym głos instynktu w twojej głowie bądź jak przeczucie. Powinieneś kierować się tymi odczuciami. Anioły prowadzą cię i zawsze są przy tobie; twoje myśli, pomysły, uczucia i wizje mogą pochodzić czasami połowicznie od nich. To sposób jakiego używają, by nakierować cię na odpowiedni tor, kiedy czujesz się zagubiony i głęboko w środku pragniesz pomocy. W tym czasie często zwracaj uwagę na swoją intuicję i staraj kierować się nią w swoich wyborach. Powinieneś podjąć pozytywną akcję w tym kierunku, kiedy przeczuwasz, że jest to odpowiedni moment. Nie daj się zagłuszyć twoim wątpliwościom.

Anielski numer 10 niesie za sobą przekaz który daję znak by odszukać siebie na nowo, znaleźć nowy kierunek. Nowe początki mogą być trudne, ale staraj się patrzeć na to wszystko z optymistycznym duchem i pozytywnym myśleniem. Czasami coś odchodzi by na jego miejsce mogło przyjść coś o wiele lepszego, Anioły cię w tym upewniają. Nadchodzące zmiany będą dla ciebie korzystne na wiele sposobów. Zarówno teraz jak i w dalekiej przyszłości.

Dlatego zrób krok do przodu w swoim życiu, miej wiarę i nadzieję, że jesteś na właściwej drodze i nieważne które z rozwidleń tej ścieżki wybierzesz w późniejszym czasie. Jeżeli sobie zaufasz i utrzymasz wiarę dokonasz prawidłowego wyboru. Nie lękaj się, ponieważ twoje Anioły będą cię prowadzić i dawać ci wsparcie zawsze kiedy będziesz tego potrzebował. Miej wiarę, że twoje „wewnętrzne impulsy” skierują cię we właściwą stronę. Tam znajdziesz spełnienie i sukces. Zaufaj sobie, Aniołom i Energiom Wszechbytu.

Anielski numer 10 niesie ze sobą wibracje i energie dwóch cyfr 1 oraz 0. Numer jeden rezonuję z atrybutami asertywności, przywództwa, aktywności, nowych początków, motywacji, osiągnięć, progresu, sukcesu. Numer ten, ma nam przypominać, że jesteśmy twórcami naszej rzeczywistości. Nasze intencje, myśli, wierzenia i akcje kompletnie determinują naszym życiem. Dlatego należy nauczyć się nad nimi panować i je kontrolować. Jest kilka sztuczek które mogą nam w tym pomóc (więcej o tym w postachor na temat prawa przyciągania). Cyfra 0 natomiast symbolizuje samego Boga i jego wpływy oraz energie wszechświata. Cyfra ta nawiązuje także do twojego rozwoju duchowego, jeżeli widzisz 0, oznacza to, że znajdujesz się w wysokiej wibracji i adekwatnie szybko się rozwijasz. Zero ma także na celu podkreślić, wzmocnić, potęgować i wspierać wibrację innych liczb z którymi występuje. Natomiast numer 10 łącząc zero oraz jeden w jedności, rezonuje z przesłaniami dotyczącymi optymizmu, kreatywnych możliwości, energii, determinacji, indywidualności, przywództwa, pewności siebie, sukcesu, oryginalności, niezależności oraz zdolności adaptacji.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku światłości w Tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *