Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 2 – Czy zbyt często widujesz numer 2?

Anielski numer 2

Jeżeli często widujesz powtarzający się numer dwa oznacza to, że Anioły wysyłają do ciebie wiadomość. Liczba ta niesie za sobą anielskie przesłanie: „Miej odwagę, utrzymuj wiarę w nasze możliwości, my – Aniołowie zawsze jesteśmy z tobą, razem z twoimi duchowymi Opiekunami i wsparciem Wszechświata”. Odpowiadają oni na twoje modlitwy. To czego pragniesz wkrótce do ciebie przyjdzie i pojawi się w twojej rzeczywistości. Nawet jeśli być może, nie wydaję ci się to oczywiste i czujesz, że jesteś jeszcze daleko od sprawienia, że twoja wizja stanie się realna. To może być dla ciebie testem cierpliwości, ale pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce. To czego pragniesz przyjdzie do ciebie w najbardziej dogodnym i idealnym czasie.

Numer 2 energetycznie rezonuję z wibracjami: harmonii i balansu, miłości, służby i misji życiowej, współczucia i rozwagi. Anioły radzą ci byś podjął współpracę, potrzebujesz kooperacji. Dostosuj się jeżeli sytuacja tego wymaga i jeżeli nie gryzie się to z twoim przekonaniami.

Numer 2 może także odnosić się do związków, zarówno do relacji romantycznych czy przyjacielskich jak i biznesowych. Używaj intuicji, utrzymuj nadzieję i wiarę w twoje wyższe powołanie i misję duszy jaką dla ciebie zaplanowano.

Pamiętaj, aby emanować wibracjami miłości i zgody w stosunku do wszystkich których napotkasz. Każdy kto stoi teraz na twojej drodze, nie jest tam przypadkowo. Prawdopodobnie ma pomóc ci w osiągnięciu twoich celów, jeżeli tylko będziesz energetycznie dopasowany do sytuacji.

Pomagaj napotkanym ludziom i udzielaj się z pasją każdego dnia, w życiu codziennym. Dawaj z siebie 100 %, nawet w drobnych sprawach. Niech wszystko zostanie wypełnione twoja pozytywną, niepokonaną energią. Każdy dobry uczynek, myśl i wszystko co wyszło z pod twojej ręki, wróci do ciebie z podwójną mocą. Anioły wysyłają cię na misję jako ich pomocnika, posłańca.

Zapraszam również do zapoznania się ze znaczeniem innych anielskich numerów na mojej stronie. Czekam na komentarze, pytania i zapraszam do dyskusji. Namaste! Światłość we mnie, kłania się ku Światłości w Tobie.

Powiązane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *