Rozwój duchowy

Jak ulepszyć swoje życie i sprawić, że stanie się piękniejsze. Stwórz swoją wymarzoną rzeczywistość z pomocą „prawa przyciągania”.

W roku 2020 nadchodzi wielka energetyczna zmiana we Wszechświecie. Będziemy musieli zakończyć ciągnące się od lat sprawy do końca. Powinniśmy upewnić się, że znasz sposób myślenia i punkt w którym stoimy przyciągnie do nas sukces i dobrobyt. Bądź gotowy na to, że twoje cele zostaną zrealizowane i nie przepraszaj za to, że czegoś pragniesz. Wiedz, że jesteś wart tego czego pożądasz. Wiedz, że jesteś wystarczająco dobry, aby posiadać to czego tylko zapragniesz.

To co stawia przed nami bariery w życiu przed wieloma celami (albo i wszystkimi), które chcemy osiągnąć jest zwykle poczucie, że na coś nie zasługujemy, bądź nie jesteśmy tego godni. Ale to nieprawda. Musicie pozbyć się tego wewnętrznego głosu z głowy. Powtarzajcie „Jestem godny by zrealizować swoje marzenia, jestem wart tego, aby przyciągnąć wszystko czego pragnę do mojej rzeczywistości. To moje prawo, to mój obowiązek na tej Ziemi. Jestem tutaj, aby poznać swój prawdziwy potencjał.”

Nie myśl, że to takie trudne czy niemożliwe. Jeżeli tylko się zdecydujesz sprawisz, że twoje pragnienia się urzeczywistnią już w roku 2020. Przedstawię wam najnowszą technikę manifestacji, którą ostatnio stosuje. Ten sposób jest ostatnio moim ulubionym.

1. Bądź konkretny i dokładny

Ze wszystkich rzeczy które chcesz przyciągnąć w roku 2020, wybierz 3 z nich – najważniejsze na ten moment. Na nich powinieneś skupić się w trzech pierwszych miesiącach tego roku. Powinieneś mieć jak najbardziej sprecyzowane cele. Wszechświat uwielbia konkrety, nie ważne czy chodzi o karierę, finanse czy miłość. Najlepiej określić ze szczegółami czego oczekujesz i spisać to na kartce papieru. Następnie wyobraź sobie scenę uwzględniającą wszystkie rzeczy które opisałeś, bez pominięcia żadnego z punktów. Załóżmy, że używając prawa przyciągania próbujesz przyciągnąć swoją wymarzoną pracę. Stwórz w głowie scenę ukazującą efekt końcowy, nie wyobrażaj sobie jak dostajesz telefon z informacją, że zostałeś przyjęty. Zamiast tego wyobraź sobie, jak omawiasz plany ze współpracownikami, czy kiedy dostajesz podwyżkę i awans. Nie zastanawiaj się jak czy dlaczego to się stanie. Przejdź do oczekiwanego rezultatu, Wszechświat uzupełni luki za ciebie.

Nie chcemy manifestować upragnionej przez nasz rzeczywistości tylko do połowy. Wszechświat może cię wtedy odciąć od manifestacji w nieoczekiwanym momencie.  Na przykład, owszem, dostaniesz upragnioną pracę, ale możesz zostać nagle zwolniony po niedługim czasie. Wyobraź sobie siebie już w idealnym miejscu: zarabiającego 100 tysięcy złoty miesięcznie, na dobrym stanowisku, uznanego i docenianego przez pracowników. Przechodząc do sceny, którą możecie sobie wyobrazić (podaję tylko przykład, bądźcie kreatywni i dajcie się ponieść): Wchodzicie na scenę by przemówić i odebrać nagrodę za to jak wspaniałym pracownikiem jesteście albo za świetne sprawowanie się na swoim stanowisku, czy po prostu nagrodę of firmy za całą swoją ciężką pracę którą wkładacie w jej rozwój. Wyobraźcie sobie, że przemawiacie. Dokładnie widzicie całe pomieszczenie ze wszystkimi elementami wystroju, nawet natężenie światła, czujecie tą atmosferę. Upewnijcie się, że widzicie tą scenę z perspektywy pierwszoosobowej, nie jakbyście patrzyli na film ze swoim udziałem. Spójrzcie na to z perspektywy swojego wzroku;  którym kierunku zmierzacie, co jest przed wami i w waszych dłoniach. Poczujcie jak odwracacie głowę, a razem z nią obraz w waszej wyobraźni wędruje w inną stronę. Widzicie podium przed sobą, mikrofon, osobę która wręcza wam nagrodę, ludzi do których przemawiacie. Wyobraźcie sobie co mówicie, zobaczcie jak ludzie na koniec klaskają. Poczujcie jak to jest kiedy dostajecie nagrodę za wasza ciężką prace, jak czujecie się z tym, że wasze marzenie się spełniają. Po czym schodzicie ze sceny pełni satysfakcji i szczęścia. Tutaj następuje koniec sceny.

Musicie upewnić się, że scena ma detale, jest krótka ale zmierza do sedna tego co chcecie przyciągnąć. Sprecyzujcie trzy najważniejsze na ten moment rzeczy które chcecie przyciągnąć, stwórzcie dla każdej z nich taką scenę jakiej przykład podałam powyżej i pracujcie nad nimi przez trzy pierwsze miesiące roku 2020. Skupcie się z osobna na każdej z nich. Potem, po 3 miesiącach możecie oddać uwagę innym rzeczom które chcecie przyciągnąć.

2. Wizualizuj przed snem

Czas przed położeniem się do łóżka, jest jednym z najlepszych momentów w których można dokonać wizualizacji. Szczególnie kiedy już czujesz się śpiący, twoja podświadomość jest wtedy bardzo chłonna. Więc każdy pomysł, każda myśl i wszystko co pojawia się w twojej głowie ma okazję pojawić się w rzeczywistości za sprawą prawa przyciągania. Zrozum, że wszystko co znajduję się teraz w okół ciebie, włączając w to twoją sytuację w tej chwili, przyciągnąłeś z pomocą twoich myśli, świadomie czy też nie. Rzeczy których teraz używasz jak komputer czy telefon na którym czytasz tego bloga też swój początek miały w czyjejś wyobraźni. A teraz są tutaj, fizyczne, dotykasz ich i używasz każdego dnia.

Nasza wyobraźnia jest niesamowicie potężna. Możemy użyć tego momentu przed snem, w czasie którego wizualizacja staję się silniejsza, na naszą korzyść. Jeżeli kładziesz się do łóżka i nie jesteś jeszcze śpiąca, użyj prostej medytacji, bądź zwyczajnie oddychaj głęboko dla relaksu. Dzięki temu zaczniesz naturalnie przysypiać. Kiedy złapiesz się na tym momencie, że już przysypiasz, odpal swoją wizualizację. Właśnie dlatego, dobrze jest kiedy nasza „scena” którą przedstawiłam w pierwszym punkcie, ma jedynie 10 sekund. Ponieważ musisz powtarzać tę scenę w swojej głowie, od początku do końca, dopóki kompletnie nie zaśniesz. Im scena jest krótsza, ale z wieloma detalami, tym łatwiej jest ci pozostać na niej kompletnie skupionym. Jeżeli nasza scena będzie zbyt długa i zwariowana, nasze myśli będą od niej odpływać. Pamiętajcie, żeby czuć emocje które towarzyszyły by wam, gdyby to wszystko co ma miejsce w waszej „scenie” działo się naprawdę. To jeden z najważniejszych elementów wizualizacji.

Kiedy wizualizujesz wyobrażasz coś sobie, a wszystko zaczyna się w wyobraźni. Zaczynając wizualizację zasiewasz ziarenko, aby to ziarenko podlać i aby dosięgnęły je promienie Słońca, używasz swoich emocji i uczuć. Więc to naprawdę ważne, żeby gromadzić te uczucia i emocje podczas wizualizacji. Jeżeli jeszcze nie wiesz jakie emocje towarzyszyły by ci podczas tego zdarzenia, po prostu czuj się podekscytowany, wdzięczny, szczęśliwy, spokojny, poczuj ulgę błogość i zadowolenie itp. Może poczujesz, że chcesz płakać ze szczęścia – te uczucia są dobre, więc pozwól sobie poczuć je wszystkie.  Skup się na wizualizacji, a jeżeli twoje myśli gdzieś odpłyną, szybko przywołaj skupienie z powrotem i zacznij scenę od początku.

Jeżeli wszystko poszło zgodnie z planem i wizualizacja została wykonana poprawnie, bez wpadek, wystarczy, że zrobisz ją tylko raz, jednego wieczoru. Idealnym wręcz będzie jeżeli użyjesz tej techniki tylko raz. Ponieważ, jeżeli będziesz to robić każdej nocy, twoje ziarenko zostanie przelane i nic z niego nie zakwitnie.

Pewnie więc zastanawiasz się skąd masz wiedzieć czy wizualizacja została zrobiona dobrze i prawo przyciągania zaczyna działać? Powiedzmy, że używasz tej techniki dzisiaj, wszystko poszło zgodnie z planem i zasypiasz. Obudzisz się następnego ranka i co robisz? Powinieneś czekać dwa tygodnie żeby otrzymać znaki, że wizualizacja była udana. Znakiem może być jakaś okazja, nowa propozycja, czy nawet e-mail. Znak może być malutki, nie musi być nagłym wielkim wydarzeniem. Będziesz wtedy wiedział, że wizualizacja została wykonana poprawnie. Po dwóch tygodniach, jeżeli nie dostałeś żadnego znaku i czujesz, że coś poszło nie tak, dopiero wtedy, spróbuj wizualizować ponownie.

To była ta dobra, prosta część. Teraz możemy przejść do tej nieco trudniejszej dla większości osób. Nie ma co się bać, to prostsze niż myślisz.

3. Odpuść i odłącz się

To nie tak, że będziesz musiał się zmuszać, żeby zapomnieć albo nie myśleć o tej rzeczy której pragniesz. Po prostu, odpuść – uwolnić pragnienie; wstrzymać się z ocenianiem sytuacji w której się teraz znajdujesz. Wiele ludzi rujnuję pracę Wszechświata przez zamartwianie się i ciągłe pytanie kiedy coś do nich przyjdzie lub przez posiadanie ograniczających ich przekonań. Zacznij pracować nad ograniczającymi cię przekonaniami, jeżeli masz problem z wiarą w siebie i zaufanie Wszechświatowi. Takie przekonania zatrzymają każdą manifestację, co sprawi, że będziecie tylko bardziej sfrustrowani.

Odpuszczenie i odłączenie się polega na życiu naturalnie, bez obsesyjnego myślenia, bez oceniania waszej sytuacji, i tym by cieszyć się trwającym momentem, tu i teraz. Twoje życie teraz jest rezultatem twoich manifestacji z przeszłości. Mogą to być manifestację z przed roku, tygodnia, czy z dzisiejszego poranka. Należy zrozumieć, że twoja rzeczywistość teraz, nie równa się przyszłości i to nawet tej która czeka cię za godzinę. W tej chwili w której się teraz znajdujesz manifestujesz, teraz nawet czytając to. Teraz odpuść, każda miniona sekunda jest przeszłością. W tej chwili możesz zmienić rzeczywistość na lepsze.

Manifestując duże rzeczy często popadamy w rezygnację, ponieważ nasza rzeczywistość tu i teraz tak znacznie różni się i wydaję się daleka od tego czego pragniemy. Możesz myśleć „jak to możliwe, nie mam nawet normalnej pracy, jak stanę się prezesem własnej firmy” i właśnie o to chodzi, nie musisz się wiedzieć jak. Musisz po prostu uwierzyć, że to już do ciebie idzie i wziąć za pewnik, że to wszystko jest już twoje. Zaufaj Wszechświatowi.

Trzy dość proste kroki, a ile korzyści za nimi idzie. Zapraszam do komentowania, dyskusji i pytań. Namaste.

Więcej na temat prawa przyciągania:

Prawo przyciągania – cz. I – Lista wdzięczności (law of attraction)

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *