Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 6 – Jaki anielski przekaz niesie cyfra 6? Nie bój się 6 ani 666.

Anielski numer 6

Jeżeli nieustannie widujesz numer 6, jest on wiadomością i przekazem od twoich Aniołów. Anioły chcą abyś utrzymał równowagę i harmonie między twoimi celami i aspiracjami związanymi ze strefą finansową, a twoim rozwojem wewnętrznym i duchowym. Nie pogub się i poświęć swoją uwagę obu tym sprawom. Wystarczy jedynie intencja, a ona sprawi, że w ciągu dnia znajdziesz czas na to aby zająć się i jednym i drugim. Powinieneś wziąć odpowiedzialność za swoje życie tym samym oddając szacunek i sobie i innym. Nie jesteś gorszy bądź lepszy, masz te same możliwości co każdy. Nasze ścieżki są takie same, napotkamy tylko innego rodzaju przeszkody. Bądź szczery i uczciwy we wszystkim co robisz, a zostanie ci to wynagrodzone. Bądź także wdzięczny za to co już masz, ponieważ uczucie wdzięczności będzie do ciebie przyciągało, więcej pozytywnych zdarzeń, które sprawią, że poczujesz jeszcze większą wdzięczność. Dzieje się tak dzięki prawu przyciągania.

Anielski numer sześć ma także na celu przekazać ci abyś był bardziej życzliwy, kochający i opiekuńczy nie tylko względem siebie, ale też innych.

Numer ten pojawia się by dać ci znak, że jesteś w stanie użyć swoje intelektu by urzeczywistnić swoje pragnienia i przyciągnąć do twojego życia pozytywne zdarzenia i sytuacje. Bądź otwarty i uważny, aby nie przegapić anielskich znaków takich jak ten i inne. Zaufaj, że możliwości które przyjdą i staną przed tobą, będą w stanie zaspokoić wszystkie twoje potrzeby finansowe i materialne. Wiedz, że to wszystko będzie ci zapewnione jeżeli tylko zadbasz o siebie i o innych i podążysz za swoim boskim przeznaczeniem życiowym i misja twojej duszy.

Numer 6 nawiązuje także do rozwiązywania problemów i podkreśla, że potrzebujesz równowagi i stabilizacji w każdej dziedzinie twojego życia. Ponieważ niesie ze sobą wibrację głównie harmonii i balansu, rezonuje on zarówno żeńską (ang. divine feminine) jak i męską (ang. divine masculine) cząstką naszej boskiej duszy.

Wibracje energetyczne numeru sześć przedstawiają: bezwarunkową miłość, harmonie, równowagę, dom i życie rodzinne, rodzicielstwo, humanitaryzm, empatie, stabilność, poświęcenie, idealizm, sprawiedliwość, ciekawość, znajdywanie rozwiązań, rozwiązywanie problemów, naukę, pokój i spokój, umiejętność kompromisu, godność i wdzięk, potrzeby materialne i finansowe, muzyczny talent, ochronę, stanowczość,  stabilność i dostosowanie, wzrostu.

Zapraszam do komentowania, dyskusji i zadawania pytań. Proszę, opowiedzcie mi o swoich doświadczeniach z numerami. Czy któryś z nich nieustannie widzicie?

4 komentarze

    • Malgorzata Groß

      Mnie przesladuje tez 6.Mojego ex Meza poznalam 6.04,16.06 byl slub,6.05 rozwód po 16 latach.Potem sie znowu zakochalam,ale 16.06 byl koniec znajomosci.Nast.wazna dla mnie osobe poznalam 26.06 rozstanie 26.10 po 16 miesiacach.Teraz znowu kogos poznalam i to 16.11.Ja urodzilam sie 11.06,moja córka16.12.Mieszkam pod numerem 26,mam 3 szóstki w numerze telefonu.Pierszy môj alk.odwyk byl 6.09 w 60 Urodziny ex tesciowej która konczyla wtedy 60 lat.Noge zlamalam 6.09 i musialam 6 tygodni but ortopedyczny nosic.Co myslec?Przypadek?

  • Mirek

    W ciągu ostatnich kilku dni zacząłem zauważać liczby 66 oraz 666. Nie bardzo wiem jak powinienem to odczytać w stosunku do tego co się u mnie dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *