Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 70 – Numerologia. Jaki sekret kryje się pod anielskim numerem 70?

Anielski numer 70

 

Anielski numer 70 jest utworzony z kombinacji wibracji oraz atrybutów numeru 7 oraz cyfry 0. Anielska siódemka niesie ze sobą wibracje edukacji i nauki, zrozumienia i wewnętrznej wiedzy, oświecenia oraz przebudzenia duchowego, troski oraz wnikliwości, intuicji, zdolności parapsychicznych, wytrwałości w dążeniu do celu i nie tylko. Numer 7 także symbolizuje dobrą fortunę oraz szczęście. Natomiast anielska cyfra 0 przynosi energie siły boskiej oraz kreacji – Źródła wszystkiego, reprezentuje potencjały oraz wybory. Nawiązuje do rozwijania twoich zdolności, talentów i umiejętności związanych z duchowością i jej praktykami. Często symbolizuje przebudzenie i początki rozwoju duchowego oraz podkreśla małe komplikacje i niepewności które mogą pojawić się na tej ścieżce, które to powinieneś być w stanie pokonać/ ominąć. Cyfra 0 sugeruje, abyś posłuchał swojej intuicji i twojego Wyższego Ja – to tam znajdziesz odpowiedzi na twoje wszystkie pytania oraz potrzebne rozwiązania. Numer 0 podkreśla również i potęguje działanie numeru z którym z którym występuje: w tym przypadku jest to anielski numer 7.

Anielski numer 70 niesie ze sobą wiadomość która mówi o tym, że zasługujesz na pochwałę za całą duchową, fizyczną i mentalną pracę którą wykonujesz każdego dnia. Pomagasz i wspierasz innych jak i również siebie samego za sprawą podejmowania pozytywnych wyborów życiowych. Jesteś proszony o kontynuowanie życia w prawdzie i świetle i dalsze podejmowanie słusznych decyzji.

Anielski numer 70 przynosi przekaz od twoich Aniołów, który ma na celu dać ci znak, że będziesz nagrodzony za twoje starania – pozytywne intencje, myśli oraz czyny. Twoje dotychczasowe wybory życiowe są popierane przez Anioły, jesteś proszony o skupienie się na twoim rozwoju duchowym i kontynuowanie wszelkich dobrych inicjatyw.

Anielski numer 70 sugeruje także, że jesteś zsynchonizywany ze swoim prawdziwym boskim celem i misją życiową. Świeć swoim pięknym światłem i rozświetlaj drogę dla tych którzy również chcą nią podążać.

Anielski numer 70 nawiązuje do numeru 7.

Zapraszam do zostawiania komentarzy, zadawania pytań i dyskusji. Jakie jeszcze anielskie numery widujecie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Namaste. Światłość we mnie kłania się ku światłości w tobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *