Prawo przyciągania

Prawo przyciągania – cz. III – Act as if… (law of attraction)

Kolejny dzień w którym przychodzę do was z kolejną metodą uskuteczniającą law of attraction (prawa przyciągania).

Krok trzeci

Zachowuj się jakbyś już posiadał to co pragniesz osiągnąć. W języku angielskim „acting as if…” (z tym że „acting” znaczy zarówno „zachowywanie się”, oraz jest określeniem na grę aktorską, sądzę że to nie jest przypadek). Musisz zastanowić się jakbyś się zachowywał i wyglądał i jakie rzeczy byś robił będąc już w miejscu o którym marzysz. Chcesz być właścicielem firmy? Ubieraj się jakbyś już nim był, zachowuj się jakbyś już nim był, używaj innego słownictwa, czytaj książki i zgłębiaj informację których potrzebowałbyś w takiej sytuacji. Użyj social mediów do obserwowania ludzi którzy mogą posłużyć ci za przykład, wzór do naśladowania.  Nie kopiuj lecz inspiruj się. Niech nie będzie to podszyte jakimkolwiek uczuciem zazdrości czy zawiści – to szkodliwa wibracja która może ci przynieść coś zgoła innego.

Spróbuj znaleźć się w środowisku które współgra z tym co chcesz przyciągnąć (jeżeli na razie jest to niemożliwe zacznij od wcześniej wymienionych, mniejszych kroków). Jeżeli jednak znajdujesz się w trudnym położeniu nie poddawaj się, korzystaj ze sposobów które są dla ciebie na ten moment dostępne. Co potrzebne przyjdzie do ciebie z czasem, szybciej niż myślisz. Po prostu zmień w życiu co ten czas możesz żeby stać się właśnie TĄ osobą. Nie traktuj tego niczym coachingowej misji, bądź w tym naturalny i niewymuszony. Nie martw się 24h na dobę, co chcesz jest już twoje. Jak wspominałam we wcześniejszych wpisach, uczucie desperacji jest najgorszym co możemy zrobić jeśli chodzi o prawo przyciągania. Traktujmy to jako faux-pas.

Nie czuj, że ci czegoś brakuje, jesteś doskonałością w swojej niedoskonałości, z niewyobrażalnym potencjałem. Jeżeli chcesz z pomocą prawa przyciągania przyciągnąć wymarzonego partnera czy drugą połówkę (ja używałam do tego listy wdzięczności, ale każda z metod którą podaję może być do tego wykorzystana, wybierz co dla ciebie najdogodniejsze). Moja przyjaciółka skorzystała za moją poradą z „act as if„. Każdej nocy upewniała się, że  w łóżku obok niej jest miejsce dla jej przyszłego kochanka, nigdy nie zajmowała całego łóżka. Chodziła na zakupy spożywcze z myślą o przygotowaniu posiłku dla dwojga, myśląc o tym co przypadłoby do gustu jej drugiej połówce.

Znajdź się w wibracji w której byłabyś wiodąc swoje wymarzone życie. Upewnij się że to co robisz, myślisz, czujesz i o czym marzysz jest ze sobą powiązane. Wszystko powinno ze sobą współgrać w harmonii. Pamiętaj myśląc negatywnie nigdy nie zdobędziesz tego czego chcesz. Niby jest to oczywiste ale to nawyk którego cholernie trudno się wyzbyć i trzeba przypominać sobie takie „oczywistości”.

Nie proś o to samo więc wiele razy, to sprawi że będziesz w wibracji braku i desperacji. Wszechświat w takim wypadku będzie przynosił ci więcej wydarzeń które sprawią, że będziesz nadal się tak czuł. Użyję analogi: kiedy zamawiasz jedzenie w restauracji, wystarczy że powiesz kelnerowi czego chcesz jeden raz i już wiesz, że danie zaraz będzie przed tobą na stole, gotowe do zjedzenia.

Pomyśl o tym fakcie: Wszechświat jest jak dżin który spełnia nie trzy, a nieskończoną liczbę życzeń.

Zapraszam do komentowania, zadawania pytań i dyskusji.

Więcej na temat prawa przyciągania:

Prawo przyciągania – cz. IV – Wizualizacja (law of attraction)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *