Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 69 – Znaczenie tajemniczej liczby 69. Numerologia Anielska

Anielski numer 69

Anielski numer 69 jest harmonijną kombinacją wibracji numeru 6 oraz cyfry 9. Anielska szóstka udziela od siebie atrybutów odpowiedzialności, rozwiązań, kompromisów, dostosowywania się, zadbania o byt – rodzinę i dom, wdzięczności, materialnych aspektów życia, współpracy i kooperacji, łaski, godności, bezwarunkowej miłości. Natomiast anielski numer 9 niesie ze sobą energie humanitaryzmu, wewnętrznej mądrości oraz intuicji, zakończenia pewnych etapów i konkluzji, komunikacji, porozumienia, altruizmu i życzliwości, pokory, przewodzenia, uniwersalnych praw duchowych panujących we Wszechświecie, twojego boskiego celu życia i pracy ze światłem.

Anielski numer 69 niesie ze sobą wiadomość od twoich Aniołów, o tym, że nadszedł dla ciebie czas abyś przestał tkwić w przywiązaniu do dobytków i rzeczy materialnych, szczególnie jeżeli darzysz szczególnym i nadmiernym przywiązaniem niektóre z nich. Twoje Anioły proszą żebyś „odpuścił” i „odesłał” od siebie to co dawne i to co już ci nie służy. Symbol 69 upewnia cię, że cokolwiek opuści twoją przestrzeń zostanie zastąpione czymś nowym i wspanialszym. Zachowaj otwarty umysł i przyjmij to co do ciebie płynie z otwartymi ramionami. Bądź gotowy na rozpoczęcie nowego etapu w twoim życiu, czeka na ciebie wiele dobrego.

Anielski numer 69 także sugeruje, że nadchodzi koniec ważnego etapu bądź cyklu w twoim życiu, dzieje się to za sprawą karmy. Te konieczne wydarzenia i konkluzje poprowadzą cię do odnalezienia twojej prawdziwej drogi życiowej i sprawy w którą powinieneś się zaangażować i która stanie się jednym z bardzo ważnych celów do spełnienia. Twoje Anioły chcą nakłonić cię, abyś popracował nad spełnieniem twojej duchowej misji oraz boskiego celu życia, będąc pewnym, że nie musisz martwić się o swój byt finansowy oraz materialny. Te rzeczy będą naturalnie pojawiać się w twoim życiu, jeżeli tylko będziesz podążał swoją ścieżką. Jeżeli dołożysz starań i spożytkujesz swoją energie na rozwijanie swoich duchowych pasji i zainteresowań, Wszechświat przyniesie ci dobrobyt i dopilnuje aby niczego w pozytywnej materii ci nie brakowało. Odeślij od siebie wszelkie lęki i poproś Anioły o uzdrowienie oraz transformację tych negatywnych uczuć w energie światła. Bądź gotów na życie w prawdzie.

Anielski numer 69 także nawiązuje do numeru 6.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *