Prawo przyciągania

Prawo przyciągania – cz. IV – Wizualizacja (law of attraction)

Następna z technik – wizualizacja jest metodą najlepszą dla wzrokowców. Naprawdę świetnie się sprawuje, jest efektywna w 100% nie ważne czy zaczynasz przygodę z prawem przyciągania, czy jesteś już starym wyjadaczem jak ja. Teraz jest świetny okres na skorzystanie z tego sposobu jako, że zbliżamy się do końca tego roku.

Krok czwarty

Ten sposób to mianowicie tablica wizualizacji. Powinniśmy zrobić pewnego rodzaju mapę myśli, w bardzo prosty sposób. Umieszczając na niej słowa, bądź zdjęcia, kojarzące się nam z przyjętymi przez nas celami. Najlepiej obie te rzeczy. Możemy także umieścić na niej inspirujące dla nas cytaty. Taką tablicę umieszczamy w miejscu w którym będziemy mogli patrzeć na nią codziennie. Nad swoim biurkiem, czy przy łóżku. Każdego ranka spójrzmy na nią choć przez kilka minut. Jeżeli upchniesz ją gdzieś w kąt nic z tego nie zadziała.

Upewnij się że czujesz jak to jest kiedy znajdujesz się w danej sytuacji którą masz przedstawioną na zdjęciu umieszczonym na tablicy. Kiedy na przykład patrzysz na zdjęcie Wysp Kanaryjskich nie możesz po prostu spojrzeć od niechcenia i wrócić do swoich obowiązków. Powinieneś wyobrazić sobie siebie w tej scenie. Czujesz piasek pod stopami, gorące słońce na skórze, widzisz lazurową wodę. Czujesz to szczęście które towarzyszy ci w tym momencie. Odczuwanie jest nieodmienną częścią każdej z technik wizualizacji, dlatego staraj się wybierać zdjęcia które naprawdę oddziałują na twoje emocje. W ten sposób łatwiej przeprogramować umysł.

Tworząc taką tablicę czuję się znowu jak dziecko pełne nadziei, sprawia mi to niesamowitą frajdę. 2019 to będzie już czwarty rok z rzędu kiedy korzystam z tej metody. Przez trzy lata spełniały mi się wszystkie cele które miałam na niej umieszczone. Może dwa z kilkunastu celów były odrobinkę opóźnione i spełniały się w pierwszym miesiącach nowego roku.

W 2018 r. zamiast manualnie, stworzyłam taką tablicę na pintereście z celami na rok 2019. Nieustannie dodawałam do swojej kolekcji nowe obrazy i inspirujące cytaty które miały mi przynieść to co chciałam osiągnąć. Ten sposób był dla mnie niesamowicie komfortowy i pozwalał mi na ciągłe modyfikowanie mojej tablicy. Niektóre z moich marzeń nawet zmanifestowały się wcześniej niż zamierzałam. Polecam zacząć od ręcznie tworzonej tablicy marzeń na początek. W następnych etapach możecie skorzystać z pinteresta czyli sposobu który praktykuję teraz i który także wybrałam, stawiając sobie teraz cele na 2020 rok.

Zapraszam do zostawiania komentarzy, dyskusji i pytań.

Więcej na temat prawa przyciągania:

Prawo przyciągania – cz. V – Medytacja (law of attraction)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *