Anielskie numery,  Numerologia

Anielski numer 19 – Numerologia numeru 19. Anielskie przesłanie mówiące o zmianach.

Anielski numer 19

Anielski numer 19 jest połączeniem atrybutów oraz wibracji numeru 1 oraz cyfry 9. Anielska jedynka nawiązuje do motywacji, ambicji, niezależności, siły woli, wyjątkowości, postępu oraz parcia do przodu, osiągnięć oraz sukcesów i nowych początków. Numer 9 niesie ze sobą energie uniwersalnych praw duchowych, oświecenie duchowego, dharmy i karmy, przebudzenia, bycia prowadzonym przez pozytywne autorytety, twojej intuicji oraz wewnętrznej mądrości, rozwiązywania problemów, pracy duchowej oraz służby ludzkości oraz służby dla twojego boskiego celu życiowego. Numer ten także nawiązuje do zakończenia pewnych etapów, wyciągania konkluzji, co sprawia, że anielski numer 19 jest numerem o wibracji końca i nowego początku, równocześnie. Numer 19 może być także powiązany z energiami anielskiego numeru 10 oraz numeru 1 (1+9=10/1).

Anielski numer 19 ma przypominać ci, że najpierw powinieneś zadbać o siebie i zaoferować pomoc samemu sobie, żeby potem móc oferować ją innym. Twoje Anioły kochają cię i oferują ci wsparcie podczas kiedy ty, będziesz wdrażał swoje plany i zmiany w życie, prowadząc do twojej duchowej metamorfozy. Pokładana jest w tobie nadzieja, rozświetlisz nie tylko swoje życie, ale i też osób w twoim otoczeniu (a może i nawet tych nieznanych, których spotkasz na swojej drodze). Będziesz emanował zaraźliwą energia szczęścia i zdrowia.

Anioły proszą cię, abyś zachował optymistyczne podejście i pozytywne myśli dotyczące twojej misji duchowej i boskiego celu życia. Wiedz, że przeznaczenie istnieje i będziesz w stanie je wypełnić z pomocą Aniołów i ich wskazówek oraz wsparcia które będą ci oferować na tej drodze. Jesteś proszony o to, aby dzielić się twoim światłem i miłością z resztą ludzkości.

Jeżeli czujesz potrzebę lub/i powołanie, aby twoja kariera wiązała się z pomocą i służbą innym ludziom, Anielski Numer 19 może być znakiem, abyś zaczął praktykę duchową i pracę z energiami lub zajął się jakąś profesją z poziomu serca. Zaufaj, że wszystko czego potrzebujesz do wykonania tego zadania, będzie zapewnione przez Anioły, Energie Wszechświata oraz Stwórce, w idealnym boskim momencie i czasie. Często poprzez pojawienie się cudu lub/i przez niesamowity zbieg okoliczności.

Anielski numer 19 jest wiadomością od Aniołów która może symbolizować, że jakiś etap w twoim życiu bądź sytuacja lub zrealizowanie jednego z celów, zbliża się ku końcowi. Anioły chcą, żebyś wiedział, że kiedy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Powinieneś zachować pozytywne myśli w tym czasie. Czekają cię zmiany, jednak patrz na nie z nadzieją, zwiastują wspaniały, nowy początek, możliwości oraz okazje.

Namaste.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *